Kateřina Rudolfová

Neustále řešíte své vlasy? Nesnášíte, nenávidíte svoje vlasy?

Chcete je mít úplně jiné? Třeba jako vaše kamarádka, nebo známá herečka. Rovné, vlnité, kudrnaté, jemné, husté, prostě přesný opak toho co máte?

Vaše barva vlasů je podle vás taková myší, škaredá nebo ještě hůř, jako “pochcaná sláma”. Chcete mít stejnou barvu vlasů, stejnou jako, když jste byla malá? 

Říkáte si proč zrovna já musím mít, tak hrozné, škaredé, odporné, padající, mastící se vlasy?

Pokud očekáváte zázračný produkt, který za vás všechno vyřeší a vaše práce bude ho jen používat, tak tato terapie není pro vás!!!

Ten problém totiž většinou jsou naše bloky, přesvědčení, které vznikají díky tomu, že nám někdo něco řekl např.: ty máš hnusné vlasy, tvá barva je ošklivá, smáli se vám děti, když jste byla malá.

Zázraky vám slibovat nebudu, protože záleží pouze na vás kam až budete chtít dojít a vyřešit daný problém.

Pokud jste si vědomá toho, že si všechno tvoříme sami. Víte, že je potřeba si vše zpracovat v sobě sama, pak je Vlasová terapie přesně pro vás!!!

Budu vaši průvodkyní a během terapie vás budu směřovat tam, kde bude třeba. Bude záležet na vás, jak moc jste ochotná se otevřít všemu co přijde.

Je to změna postoje ke svým vlasům a k sobě samé. Můžete je přijmout a začít milovat své vlasy přesně takové jaké jsou.

Co o Vlasové terapii říkají ženy, které už ji prošly:

Vy a vaše vlasy možná máte temná místa, o kterých ani nevíte. A Katka vás povede a provede až tam, kam ji dovolíte jít. Dá vám dostatek času vše vstřebat. Mohu říct, že i po cca měsíci mám pořád dobrý pocit a problém, který jsem řešila už není problémem. Zdá se, že ten problém mizí i reálně fyzicky.
Marcela Lukacevic
www.marcelalukacevic.cz
Terapie byla velmi uklidňující hodně věcí je opravdu v hlavě. Vlasová terapie mi pomohla mít ráda sama sebe takovou, jaká jsem. Je důležité se smířit s tím, co mám a ne se kvůli tomu trápit. Hodně problému si člověk nese z dětství. Je potřeba si uvědomit, co je v životě opravdu důležité.
Andrea P.

Máte správnou péči o vlasy, víte jak o ně pečovat, aby byly zdravé a přesto to pořád není ono?

Nesnášíte své vlasy, barvu vlasu, vadí vám, že je máte rovné, kudrnaté, mastné, suché a vy chcete mít přesně ten opak, který nemáte?

Nenávidíte své vlasy? Nenávidíte tím zároveň i sebe, protože vaše vlasy odrážejí to co žijete, jestli se máte ráda nebo ne.

Nechcete/myslíte si, že si nemůžete dopřát péči o své vlásky? Místo toho dáte přednost dětem, svému muži, zvířecím miláčkům?

Velice ráda vám pomůžu odstranit vaše nastavení, bloky, které ohledně vlasů máte. Vše je v hlavě, je třeba najít to co vás tam nejvíc trápí a uvolnit to. Budu vaše průvodkyně a bude záležet na vás kam až dojdeme a co všechno uvolníme.

Péče o své vlásky/sebe se opravdu vyplatí, na vlasech se odráží nejen to co jíme, ale i to jak je milujeme. Vlásky potom začínají být silné zdravé, protože kde je láska, přijetí tam se všemu daří…

Vlasová terapie bude trvat 1-2hodiny. Je možná online nebo živě v kadeřnictví.

Při online Vlasové terapii bude vše probíhat přes Whats app, Messenger, Skype, Google meet ve formě videohovoru. Při online konzultaci je lepší forma videohovoru, potřebuji vidět na váš obličej.

Nachystejte si pití, kapesníky, nabijte si mobil. Najděte si doma místo, kde vás nikdo nebude dvě hodiny nikdo rušit.

Po zaplacení se domluvíme na daném termínu terapie.

Těším se na Vás Katka