Kateřina Rudolfová

Milujte své vlasy, opečovávejte je, hýčkejte je!

Dopřávejte jim vaši pozornost, lásku naučte se je milovat přesně takové jaké jsou. 

Milujte své vlásky a přestaňte jim ubližovat!!!

Chemické barvení, trvalá, žehlení a mytí toxickými šampony vlasům ubližuje, nelíbí se jim to.

Představte si vlasy jako  živé bytosti. Představte si, že se válíte v chemické barvě, toxickém šamponu nebo ve smradlavé trvalé a nemůžete ven, nemůžete dýchat. Líbí se vám to? Vydrželi byste to? Myslíte, že se v tom dá žít, růst? Jsou to látky, které vyživují vlasy? 

Nejsou, že? A teď si představte co se děje, když vlasy žehlíte. Vezmete je mezi dvě nažhavené plotýnky a “pálíte” je. Představte si, jako kdyby vám někdo udělal to stejné. Pálila by se vám vaše kůže, veškeré vaše hrbolky a záhyby by se připalovali víc, tak aby vaše tělo bylo krásně hladké. Líbilo by se vám to? Myslím, že ne.

Můžete namítnout, že i foukání jim musí škodit, ale já spíš vidím vlasy spokojené a užívají si ten “vítr”. Vidím to jako, když jedete kabrioletem, kde se při jízdě postavíte a vítr vám fouká do vlasů.

Vím, že namítnete, já ještě nechci být šedivá. Vězte je řešení a tou je barvení rostlinnými barvami – Hennou!

Teď si představte, jak byste se cítili, kdyby jste leželi v bylinkové kaši. Ležet ve voňavých teplých bylinkách, užívat si to, rochnit se v nich. Nejenže vám to přináší i emocionální uvolnění, přináší to i vitamíny, minerály, sílu…

Je to jiné, že? Láskyplné…, pečující…, uklidňující…

A teď mi řekněte, která varianta ve vás vyvolává pocit, že vlasy jsou zdravé, silné a plné života?

Myslíte, že chemicky barvené vlasy budou ty silné a zdravé? Myslím, že spíš vlasy, které jsou z láskou opečovávané bylinkami jsou krásné, zdravé a silné.

Nečekejte, že se po prvním barvení vaše vlasy změní, jako mávnutím kouzelného proutku. Chce to čas, trpělivost a láskyplnou péči. Vaše vlasy také čekaly dlouho a trpělivě, než se vám otevřely oči !!!

           Teď dejte čas vy jim !!!

milujte své vlasy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *