Kateřina Rudolfová

Foukání vlnitých vlasů

💚 Foukání vlnitých vlasů.
💚 Důležité je mít suchou pokožku, konce už můžete nechat volně doschnout.
💚 V zimě je potřeba vyfoukat do sucha i konce v případě, že jdete hned ven. Není dobré chodit do mrazu s vlhkými vlasy.
 
💚 Druhý den, pokud to vlasy potřebuji můžete udělat refresh buď jen vlasy lehce navlhčit vodou a mačkat.
 
💚 Pokud to nestačí, tak dejte do mokrých dlaní trošku kondicionéru rozetřete a vmačkejte do vlasů.
 
💚 ŽÁDNÉ ČESÁNÍ, jen mačkání. Výjimku mají ty ženy, které mají lehké vlny, tady pak můžete nahoře vlasy lehce počesat a uhladit.😉
 
💚 ŽÁDNÉ žehličky, kulmy, kulmofény!!! Vlnité vlasy jsou většinou suché samy o sobě, pokud používáte jednu věc z tohoto tria, tak dochází velkému vysoušení vašich vlasů. Vlasy můžou být krepaté, rozčepýřené a můžou se začít třepit, či ulamovat.
 
💚 Pokud jste roky vlnité vlasy rovnaly, dejte jim čas a péči, aby se mohly zase krásně vlnit. Uvědomte si, jak dlouho, trpělivě vaše vlasy čekaly, než nastane ten den, kdy je přestanete rovnat (znásilňovat).
 
💚 Mějte stejnou trpělivost i vy! 🙏 Dopřejte svým vlasům dostatek hydratace! Pomocí pravidelných zábalů, péče se naučte mít ráda i to „roští“, které většinou při přechodu z rovnání vlasů na vlny je.
 
💚 Uvědomte si, že pokud nenávidíte/nesnášíte své vlasy, tak nenávidíte/nesnášíte samy sebe. Zkuste si samy uvědomit, jak to máte vy.
 
💚 Já své vlasy mám ráda, takové jaké zrovna jsou. Ať už jsou po umytí víc vlnité, nebo druhý den jen zvlněné, nestresuji se, že zrovna nevypadají, jak chci já. Dávám jim volnost, svobodu pohybu, lásku, péči, žádnou natuženou tvrdou krustu. Tu fakt ráda nemám já, ani moje vlasy.❤️
 
Toto je můj třetí pokus natočení videa, protože jsem stále byla mimo záběr, proto se neustále dívám do kamery. No není to vůbec jednoduché… 😁😉
 
Takže vám dávám tyto dvě videa k dispozici, v jednom používám více produktů a ve druhém je má asi nejoblíbenější varianta. Tou je xantanová guma a olej, vše vhodné pro cgm metodu. Jen už jsem to vytunila a dávám hned do ručníkem vysušených vlasů gumu a hned na to růžový olej, nebo bambucké máslo.
Lépe drží vlny. 
Více péče tady tudy.

1 názor na “Foukání vlnitých vlasů”

  1. Pingback: Foukat nebo nefoukat? - Kateřina Rudolfová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *