Kateřina Rudolfová

Káva ve vlasech

Kdo z vás si dává každý den kávu? Už vás někdy napadlo ji použít jinak?
 
💚 Napište mi do komentáře jak kávu používáte, ať se inspirujeme na co vše ji lze používat.
💚Já kávu sice nepiju, ale doporučuji vám kávu- tedy tu vodu, ideálně přefiltrovanou používat na masáž vlasové pokožky.
 
💚U tmavých vlasů můžete používat i jako kyselý oplach, který vám pomůže uzavřít vlasy a srovnat pH pokožky, protože káva patří mezi kyselé potraviny.
 
💚 Káva obsahuje kofein, proto ho většina z vás pije na povzbuzení. Kofein vám povzbudí a prokrví spolu s masáží i vlasovou pokožku i cibulku, tím budou vaše vlasy pevnější a zdravější.
 
💚 Pokud si kupujete drahé kofeinové šampony na podporu růstu vlasů, tak už nemusíte, stačí každý den aplikovat na pokožku a masírovat. Vím, že jsem už otravná s masáží a vám se do toho nechce. 😉
 
💚 Má to opravdu velký smysl, psala mi paní, která díky chemoterapii přišla úplně o vlásky. Chtěla nějaké přípravky na růst vlasů. Doporučila jsem ji právě každodenní masáž vlasové pokožky spolu s kávovou vodou. Po 18 dnech mi paní napsala, že jí začaly vlásky růst. Což je naprosto úžasné a mám obrovskou radost i za ní.❤️
 
💚 Není jediná – paní, která byla taky po chemoterapii (pár velmi slabých vlásku ji na hlavě zůstalo) té jsem taky doporučila kávu. Volala mi s nadšením, že to opravdu funguje. Narostly ji silné vlasy a v masáži preventivně pokračuje dál. Vlasy jsou silnější, než je kdy měla.
 
💚A do třetice paní, která měla málo vlasů hlavně v přední části nad čelem. Přiznala se, že kávu sice pravidelně nepoužívá, ale masíruje a uvolňuje každý den pokožku hlavy. I jí začaly vlasy růst nové vlásky a ty ostatní ji zesílily.
 
💚Káva pomáhá i s po covidovým padáním vlasů, vždy je třeba myslet na to, že musíte doplnit vnitřně minerály a vitamíny.
 
💚 Teď na jaře můžete střídat i s kopřivou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *